tr-flag
en-flag
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Katalog Fiyatları Ankara

Anasayfa / Blog / Katalog Fiyatları Ankara
Katalog Fiyatları Ankara Katalog Fiyatları Ankara

Ankara katalog baskı konusunda en iyi hizmetleri sunan ajanslarla doludur. Firmamız katalog basım işlerinde ön plana çıkan bir ajans olarak dikkat çekiyor.

Profesyonel katalog baskı işleriyle firmanıza kurumsallık kazandırabiliriz. Sizlerin talepleri doğrultusunda örnek kataloglarımızın üzerinden katalog basım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Biz katalogları hazırlarken siz değerli müşterilerimizi de tüm aşamalardan haberdar ediyoruz. Katalog üzerinde revize yapılması gerekiyorsa hemen o işlemleri gerçekleştirip işi size teslim ediyoruz. Tasarladığımız kataloglarla; firmanızı ve markanızı daha iyi tanıtmış olacaksınız. Belirlemiş olduğunuz hedef kitleye katalog sayesinde daha hızlı ulaşacaksınız. Yalnız istediğiniz kataloğun özelliklerini mutlaka bize belirtmeniz gerekiyor. Rakiplerinizin birkaç adım önüne geçmeyi istiyorsanız sizde katalog tasarımı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Katalog Baskı Nedir?

Farklı farklı alanlarda hizmet veren firmaların çalışmalarını sergileyen ve müşterilerle buluşturan tanıtım amaçlı kitapçıklar, katalog olarak adlandırılıyor. Kataloglar, önemli reklam aracı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle içeriklerinin hem detaylı hem de geniş olması, reklam aracı olarak daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Katalog baskılarının kaliteli ve güzel olması için bazı noktalara çok dikkat edilmesi gerekiyor. Katalog üzerinde kullanmayı düşündüğünüz resimlerle renklerin mutlaka birbirine uyum sağlaması gerekiyor. Dengeli ve düzgün şekilde katalog metinlerini ayarlamalısınız. Katalog baskı işlemlerinde aynı zamanda grafik tasarıma da yer verilmelidir. Grafik tasarım işlerini yaparken daima müşterilerimizden onay alıyoruz. Müşterilerimizin onaylayacağı şekilde grafik tasarım işlerini yapıyoruz.

Katalog Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Bir firmanın kurumsal statüye kavuşabilmesi için; katalog tasarımı çalışmalarına önem vermesi gerekiyor. Ajansımız, sizin firmanızın adına katalog tasarımlarıyla alakalı önemli çalışmalar yapıyor. Katalog tasarım çalışmalarımızla birlikte marka ve firma tanıtımınızı kolaylıkla yapmış olacaksınız. Hedeflediğiniz kitlenin dikkatini daha kolay çekeceksiniz.

Katalog tasarımlarıyla yapılacak reklamlarda içeriklere çok önem verilmelidir. İçeriklerin gerek duyulan ölçüde hedef kitleyi etkilemesini sağlamalısınız. Aynı zamanda yeteri kadar da bilgi verilmesi mutlaka gerekiyor. Katalog çalışması yaparken belirli düzen doğrultusunda hareket edilmesi gerekiyor. O düzenleri şöyle sıralayabiliriz:

  • ♦ Kataloğun kapak tasarımı yapılmalıdır.
  • ♦ İç sayfası tasarlanmalıdır.
  • ♦ Katalog içerisinde kullanılabilecek içerikler belirlenmelidir.
  • ♦ Görselleri belirlenir.
  • ♦ Montaj ve iç dizgisinin ayarlaması yapılır.
  • ♦ Katalog ne gibi özellikler bulunacaksa onlar belirlenir.
  • ♦ Katalog da yer alması planlanan özellikler aynı şekilde tasarımda da vurgulanır.
  • ♦ Katalog tasarımı tamamladıktan sonra en son hali kontrol edilir.
  • ♦ Son aşamadaysa kataloğu baskıya gönderiyoruz.

Katalog Baskı Fiyatları

Katalog tasarımı, en çok tercih edilen reklam aracı olarak karşımıza çıkıyor. Katalog basımı işlemleri sonucunda daha hızlı müşterilere ulaşabiliyorsunuz. Katalog basımlarında özellikle kâğıt kalitesi konusuna çok önem vermelisiniz. Kataloglar, pazarlama sektöründe önemli yere sahip. Reklam aracı olarak sunulan kataloglar, firmaların daha kolay müşteri kazanmasını sağlıyor.

İlgi çekici ve kaliteli hazırlanan kataloglar her daim müşteri kitlesini artırıyor. O yüzden katalog işlemleri firmaların önem vermesi gereken konu olarak biliniyor. Katalog yaptırma fiyatları belirli noktalara göre değişkenlik gösteriyor. Katalog adedine, türüne, kullanılan malzemeye ve sayfasına göre katalogların fiyatlarında değişmeler olabiliyor. O yüzden katalog fiyatlarımızla alakalı net bilgi söylemek mümkün değil.Yazar

dogukan-gumussoy

Doğukan Gümüşsoy

Blue Ajans Kurucusu & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Blue Ajans'da kurucu ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


reklam-banner

Son Paylaşımlar